Ofertă acceptată Cumpărare directă

branza topita felii

Număr anunț
DA21470952
Autoritate contractantă
Colegiul National Pedagogic "Gheorghe Lazar" Cluj-Napoca (CUI 4779036)
Furnizor / câștigător
PAL AND PRODCOM SRL (CUI RO6413715)
Cod CPV
15545000-0 · Branza tartinabila (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
120,13 RON
Valoare atribuită
120,13 RON
Data publicării
15.10.2018 13:19
Termen limită
20.10.2018 17:00
Data finalizării
15.10.2018 13:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

120,13 RON

din 120,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.