Ofertă acceptată Cumpărare directă

SOLID STATE DRIVE ( SSD) ADATA SU800, 2.5", SATA III,512 GB

Număr anunț
DA21859677
Autoritate contractantă
Teatrul Mic (CUI 4267036)
Furnizor / câștigător
PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI RO17116469)
Cod CPV
31711100-4 · Componente electronice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
336,13 RON
Valoare atribuită
336,13 RON
Data publicării
26.11.2018 14:01
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 17:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

336,13 RON

din 336,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.