Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verficare hidranti interiori

Număr anunț
DA21466564
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE PENSII SALAJ (CUI 13723760)
Furnizor / câștigător
MATRA IMPEX PROD COM SRL (CUI RO4291158)
Cod CPV
50700000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
400 RON
Valoare atribuită
400 RON
Data publicării
15.10.2018 11:02
Termen limită
20.10.2018 17:00
Data finalizării
15.10.2018 14:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

400 RON

din 400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.