Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATII SI VERIFICARE CENTRALA TERMICA

Număr anunț
DA22542039
Autoritate contractantă
Spitalul Sovata-Niraj (CUI 28605975)
Furnizor / câștigător
GETINSTAL (CUI RO21521192)
Cod CPV
45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.404,26 RON
Valoare atribuită
4.404,26 RON
Data publicării
06.03.2019 09:58
Termen limită
11.03.2019 17:00
Data finalizării
06.03.2019 11:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.404,26 RON

din 4.404,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.