Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet produse alimentare - LP Bucium
- Număr anunț
- DA22384909
- Autoritate contractantă
- Comuna Bucium (Primaria Bucium Alba) (CUI 4561979)
- Furnizor / câștigător
- SC RIVALY CH SRL (CUI RO1767380)
- Cod CPV
- 15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 65,86 RON
- Valoare atribuită
- 65,86 RON
- Data publicării
- 12.02.2019 09:00
- Termen limită
- 17.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.02.2019 13:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
65,86 RON
din 65,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro