Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 2,5% sub estimat
REACTIVI DE LABORATOR
- Număr anunț
- DA22543843
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL GHERLA (CUI 4546995)
- Furnizor / câștigător
- CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 316 RON
- Valoare atribuită
- 308 RON 2,5% sub estimat
- Data publicării
- 06.03.2019 11:12
- Termen limită
- 11.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.03.2019 13:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
308 RON
din 316 RON estimat
2,5%
Adjudecat la 97,5% din estimat · economie 8 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.