Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet echipament hidrant subteran tip B

Număr anunț
DA21466208
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA EMIL RACOVITA (CUI 22752950)
Furnizor / câștigător
GSC SELVIR SRL (CUI RO27989851)
Cod CPV
35111000-5 · Echipament de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.293,90 RON
Valoare atribuită
1.293,90 RON
Data publicării
15.10.2018 10:50
Termen limită
20.10.2018 17:00
Data finalizării
15.10.2018 10:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.293,90 RON

din 1.293,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.