Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Afise si diplome Concurs de creatie literara adresat elevilor organizat de Biblioteca Campina
- Număr anunț
- DA21874009
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843272)
- Furnizor / câștigător
- TEMEX ADVERTISING SRL (CUI RO16789572)
- Cod CPV
- 79811000-2 · Servicii de tipografie digitala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 133,26 RON
- Valoare atribuită
- 133,26 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 13:01
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 14:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
133,26 RON
din 133,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro