Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ABONAMENT LUNAR - servicii de fotocopiere - cu doua imprimante in custodie
- Număr anunț
- DA21870016
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 TULUCESTI (CUI 21578458)
- Furnizor / câștigător
- DINALUCRI SRL (CUI RO14509820)
- Cod CPV
- 79521000-2 · Servicii de fotocopiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 218,49 RON
- Valoare atribuită
- 218,49 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 11:05
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 15:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
218,49 RON
din 218,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro