Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparare si intretinere vehicule SLUP

Număr anunț
DA22531079
Autoritate contractantă
SERVICIUL LOCAL DE UTILITATI PUBLICE ANINA (CUI 32064525)
Furnizor / câștigător
REP MOTO TRANS SRL (CUI 15781163)
Cod CPV
50100000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.836,36 RON
Valoare atribuită
1.836,36 RON
Data publicării
05.03.2019 09:56
Termen limită
10.03.2019 17:00
Data finalizării
05.03.2019 11:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.836,36 RON

din 1.836,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.