Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de reparare si intretinere vehicule
- Număr anunț
- DA22530795
- Autoritate contractantă
- Orasul Anina (Primaria Orasului Anina Caras Severin) (CUI 3227912)
- Furnizor / câștigător
- REP MOTO TRANS SRL (CUI 15781163)
- Cod CPV
- 50100000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.428 RON
- Valoare atribuită
- 2.428 RON
- Data publicării
- 05.03.2019 09:43
- Termen limită
- 10.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.03.2019 09:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.428 RON
din 2.428 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro