Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diverse medicamente

Număr anunț
DA22360707
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE POROSCHIA (CUI 4568438)
Furnizor / câștigător
PHARMAFARM S.R.L. (CUI RO200106)
Cod CPV
33675000-2 · Antihistaminice pentru uz sistemic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.059,53 RON
Valoare atribuită
10.309,53 RON
Data publicării
07.02.2019 10:21
Termen limită
16.02.2019 17:00
Data finalizării
12.02.2019 09:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.309,53 RON

din 10.059,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.