Număr anunț
DA22378792
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Bem Jozsef Cara?eu (CUI 29219867)
Furnizor / câștigător
MOTORSAM SA (CUI RO8173651)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
645,80 RON
Valoare atribuită
645,80 RON
Data publicării
11.02.2019 11:45
Termen limită
17.02.2019 17:00
Data finalizării
12.02.2019 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

645,80 RON

din 645,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.