Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Acord cadru de furnizare Reactivi de laborator
- Număr anunț
- CN1092866
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.163.608 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 27.05.2026 11:01
- Anunț de atribuire
- CAN1171762
- Termen limită
- 23.06.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 361268-2026
- Documentație de atribuire
- DF1271730
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini--semnat.doc.p7m
- Caiet sarcini informatii loturi--semnat.xlsx.p7m
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1271730.pdf
- Model AC si CS..-semnat.doc.p7m
- Modele de formulare.--semnat.doc.p7m
DUAE
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Valoare atribuită
0 RON
din 16.163.608 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 16.163.608 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.