Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de suport pentru arhive (digitizare si editare)

Număr anunț
DA22383198
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL AL TARANULUI ROMAN DIN BUCURESTI (CUI 4192480)
Furnizor / câștigător
SUNETE PE BUNE S.R.L. (CUI 38659204)
Cod CPV
79995100-6 · Servicii de arhivare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.500 RON
Valoare atribuită
7.500 RON
Data publicării
11.02.2019 15:16
Termen limită
16.02.2019 17:00
Data finalizării
11.02.2019 15:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.500 RON

din 7.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.