Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii publice de salubrizare
- Număr anunț
- DA22386472
- Autoritate contractantă
- COMUNA TAMNA (PRIMARIA TAMNA) (CUI 7643526)
- Furnizor / câștigător
- ECOSAL DROBETA SRL (CUI RO31156876)
- Cod CPV
- 90511200-4 · Servicii de colectare a gunoiului menajer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50.420 RON
- Valoare atribuită
- 50.420 RON
- Data publicării
- 12.02.2019 10:18
- Termen limită
- 17.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.02.2019 10:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
50.420 RON
din 50.420 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro