Ofertă acceptată Cumpărare directă

Switch TP-LINK TL-SG1016D, 16 x 10/100/1000Mbps, Desktop/Rackmount [TL-SG1016D]

Număr anunț
DA21468970
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL IOSIF VULCAN ORADEA (CUI 4348807)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
436,96 RON
Valoare atribuită
436,96 RON
Data publicării
15.10.2018 12:16
Termen limită
20.10.2018 17:00
Data finalizării
15.10.2018 14:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

436,96 RON

din 436,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.