Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FRUCTE SI LEGUME CANTINA SOCIALA
- Număr anunț
- DA21873017
- Autoritate contractantă
- Directia de Asistenta Sociala Slobozia (CUI 17197579)
- Furnizor / câștigător
- ALMI FRUCT S.R.L. (CUI 32928001)
- Cod CPV
- 15981100-9 · Apa minerala plata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.039,38 RON
- Valoare atribuită
- 1.039,38 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 12:31
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 14:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.039,38 RON
din 1.039,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro