Ofertă refuzată Cumpărare directă

Serviciu actualizare baza de date WinDoc Deviz 5(valabil 12 luni)

Număr anunț
DA21465403
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE - ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA JIU (CUI RO23886365)
Furnizor / câștigător
SOFTMAGAZIN SRL (CUI RO25938126)
Cod CPV
72540000-2 · Servicii de actualizare informatica (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.800 RON
Valoare finală
4.000 RON
Data publicării
15.10.2018 10:28
Termen limită
20.10.2018 17:00
Data finalizării
15.10.2018 10:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.