Ofertă acceptată Cumpărare directă

EXPLOATARE FORESTIERA P 4037

Număr anunț
DA21453788
Autoritate contractantă
OCOLUL SILVIC SOMES-TIBLES (CUI 15334904)
Furnizor / câștigător
NEO DARSIM SRL (CUI RO32087294)
Cod CPV
77211100-3 · Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.112 RON
Valoare atribuită
14.112 RON
Data publicării
12.10.2018 08:53
Termen limită
20.10.2018 17:00
Data finalizării
15.10.2018 13:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.112 RON

din 14.112 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.