Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE LICEUL ION NECULCE

Număr anunț
DA22543213
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC ION NECULCE TG FRUMOS (CUI 4701223)
Furnizor / câștigător
SC LUCMAR SRL (CUI 15903627)
Cod CPV
31711000-3 · Accesorii electronice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.168,07 RON
Valoare atribuită
1.168,07 RON
Data publicării
06.03.2019 10:44
Termen limită
11.03.2019 17:00
Data finalizării
06.03.2019 14:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.168,07 RON

din 1.168,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.