Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Exploatare forestieră
- Număr anunț
- DA22535783
- Autoritate contractantă
- Regia Publica Locala Ocolul Silvic Talmaciu R.A. (CUI 22140498)
- Furnizor / câștigător
- TAVEXPLO-LAC SRL (CUI RO17002308)
- Cod CPV
- 77211100-3 · Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.290 RON
- Valoare atribuită
- 17.290 RON
- Data publicării
- 05.03.2019 13:03
- Termen limită
- 11.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.03.2019 09:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
17.290 RON
din 17.290 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro