Ofertă refuzată Cumpărare directă

Serviciu integrat de imprimare- copiere-scanare

Număr anunț
DA22536787
Autoritate contractantă
Comuna Perieni (CUI 4540020)
Furnizor / câștigător
PDE PRINT RENT S.R.L. (CUI RO32193406)
Cod CPV
79521000-2 · Servicii de fotocopiere (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.800 RON
Valoare finală
10.800 RON
Data publicării
05.03.2019 13:45
Termen limită
10.03.2019 17:00
Data finalizării
06.03.2019 08:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.