Ofertă acceptată Cumpărare directă

LEMNE FOC

Număr anunț
DA21887140
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLS. I-VIII ,IOAN VODA CEL VITEAZ, SLOBOZIA CIORASTI (CUI 22751300)
Furnizor / câștigător
PROIECT ART 2007 SRL (CUI 22821112)
Cod CPV
03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.428 RON
Valoare atribuită
13.428 RON
Data publicării
28.11.2018 11:55
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 12:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.428 RON

din 13.428 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.