Ofertă acceptată Cumpărare directă

Alimente 28 noiembrie 2018

Număr anunț
DA21886486
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02406 Bucuresti (CUI 13978453)
Furnizor / câștigător
SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
Cod CPV
03221110-0 · Radacinoase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
359,45 RON
Valoare atribuită
359,45 RON
Data publicării
28.11.2018 11:36
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 12:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

359,45 RON

din 359,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.