Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie echipament KONICA MINOLTA Bz 215

Număr anunț
DA21884961
Autoritate contractantă
TELECOMUNICATII CFR SA (CUI RO15034095)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI RO1970588)
Cod CPV
50313000-2 · Repararea si intretinerea echipamentului de reprografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.022 RON
Valoare atribuită
1.022 RON
Data publicării
28.11.2018 10:58
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 14:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.022 RON

din 1.022 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.