Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achiziționare de consumabile pentru copiatoarele din școală
- Număr anunț
- DA21882187
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ,,MIHAIL KOGĂLNICEANU” DOROHOI (CUI 29084760)
- Furnizor / câștigător
- TCA-DISTRIBUTION GRUP SRL (CUI RO18133662)
- Cod CPV
- 50300000-8 · Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 680,67 RON
- Valoare atribuită
- 680,67 RON
- Data publicării
- 28.11.2018 09:15
- Termen limită
- 03.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.11.2018 10:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
680,67 RON
din 680,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro