Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie medicamente
- Număr anunț
- DA22381116
- Autoritate contractantă
- Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica pt. Pers. Adulte cu Handicap Urlati (CUI 24930531)
- Furnizor / câștigător
- PROFESSIONAL FARMA LINE SRL (CUI RO13637588)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 179,53 RON
- Valoare atribuită
- 179,53 RON
- Data publicării
- 11.02.2019 13:34
- Termen limită
- 17.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.02.2019 14:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
179,53 RON
din 179,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro