Ofertă refuzată
Cumpărare directă
ALVOTOR 500MG/ML PIC ORALE X 1FL (METAMIZOLUM NATRICUM)
- Număr anunț
- DA22376338
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL OLTENITA (CUI 4294138)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 208,80 RON
- Valoare finală
- 208,80 RON
- Data publicării
- 11.02.2019 10:04
- Data finalizării
- 12.02.2019 13:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.