Ofertă acceptată Cumpărare directă

lemne de foc

Număr anunț
DA21850914
Autoritate contractantă
Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI RO23877359)
Furnizor / câștigător
PAPUC DOINA (CUI 34677950)
Cod CPV
03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.000 RON
Valoare atribuită
9.600 RON
Data publicării
26.11.2018 09:53
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 12:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.600 RON

din 8.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.