Ofertă acceptată Cumpărare directă

CUMPARARE DIRECTA

Număr anunț
DA21880586
Autoritate contractantă
SC SERVICII CL SALISTE SRL (CUI RO17181335)
Furnizor / câștigător
TRANS CVR EMILIANOS (CUI RO14252296)
Cod CPV
09211100-2 · Uleiuri pentru motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
194,94 RON
Valoare atribuită
194,94 RON
Data publicării
27.11.2018 16:32
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 13:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

194,94 RON

din 194,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.