Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de curatenie pentru Universitatea de Medicina si Farmacie din Bucuresti
- Număr anunț
- DA21879588
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
- Furnizor / câștigător
- CIP AVANTAJ SRL (CUI 18605579)
- Cod CPV
- 90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.423,36 RON
- Valoare atribuită
- 35.423,36 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 15:39
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.11.2018 09:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
35.423,36 RON
din 35.423,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro