Ofertă refuzată Cumpărare directă

carnete bonuri valorice carburanti auto 30 lei/fila

Număr anunț
DA21877995
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU FOCSANI (CUI 4297819)
Furnizor / câștigător
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI RO12751583)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.042 RON
Valoare finală
5.042 RON
Data publicării
27.11.2018 14:52
Data finalizării
28.11.2018 12:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.