Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Brichete Turba Energetica CES
- Număr anunț
- DA21870648
- Autoritate contractantă
- Comuna Sulita (CUI 3373357)
- Furnizor / câștigător
- AGROCOM EXPRES INTERNAŢIONAL SRL (CUI 36827360)
- Cod CPV
- 09112000-7 · Lignit si turba (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.900 RON
- Valoare atribuită
- 3.900 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 11:20
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 11:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.900 RON
din 3.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro