- Număr anunț
- DA22540376
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL ARMENCEA"ADJUD (CUI 28119509)
- Furnizor / câștigător
- ATEC SRL (CUI RO10310742)
- Cod CPV
- 22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 110 RON
- Valoare atribuită
- 110 RON
- Data publicării
- 06.03.2019 08:39
- Termen limită
- 11.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.03.2019 21:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
110 RON
din 110 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro