Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inchiriere microbuz 8+1 locuri cu sofer

Număr anunț
DA21884610
Autoritate contractantă
Teatrul de Arta Deva (CUI 4374610)
Furnizor / câștigător
SCENART THEATRE S.R.L. (CUI 38960915)
Cod CPV
60140000-1 · Transport de pasageri ocazional (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.144 RON
Valoare atribuită
2.144 RON
Data publicării
28.11.2018 10:50
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 14:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.144 RON

din 2.144 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.