Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PEMBROLIZUMABUM (KEYTRUDA)
- Număr anunț
- DA21868899
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
- Furnizor / câștigător
- PHARMAFARM S.R.L. (CUI RO200106)
- Cod CPV
- 33631400-6 · Antibiotice si medicamente chimioterapeutice de uz dermatologic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 59.633,68 RON
- Valoare atribuită
- 59.633,68 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 10:34
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.11.2018 12:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
59.633,68 RON
din 59.633,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro