Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Robot de curatat zarzavaturi - Robot de taiat zarzavaturi
- Număr anunț
- DA21858775
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Municipal "Filantropia" Craiova (CUI 5002177)
- Furnizor / câștigător
- TOPK UTILAJE ALIMENTARE SRL (CUI RO11687229)
- Cod CPV
- 39314000-6 · Echipament de bucatarie industriala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.430 RON
- Valoare atribuită
- 7.430 RON
- Data publicării
- 26.11.2018 13:36
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.11.2018 09:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.430 RON
din 7.430 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro