- Număr anunț
- DA21888937
- Autoritate contractantă
- SC SERVICII CL SALISTE SRL (CUI RO17181335)
- Furnizor / câștigător
- TRANS CVR EMILIANOS (CUI RO14252296)
- Cod CPV
- 33141200-2 · Catetere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5,88 RON
- Valoare atribuită
- 5,88 RON
- Data publicării
- 28.11.2018 12:45
- Termen limită
- 03.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.11.2018 12:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5,88 RON
din 5,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro