Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet fire arsi (compus din fire polipropilena 3/0, 4/0)
- Număr anunț
- DA21880846
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
- Furnizor / câștigător
- MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
- Cod CPV
- 33141120-7 · Cleme, suturi, ligaturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.160 RON
- Valoare atribuită
- 2.160 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 17:09
- Termen limită
- 03.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.11.2018 13:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.160 RON
din 2.160 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro