- Număr anunț
- DA21880455
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL " ANGHEL SALIGNY" FETESTI (CUI 4365220)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL MED SRL (CUI RO14277070)
- Cod CPV
- 33141110-4 · Pansamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.501 RON
- Valoare atribuită
- 4.501 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 16:21
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.501 RON
din 4.501 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro