Ofertă acceptată Cumpărare directă

ULEI Aral 15w40 20L

Număr anunț
DA22540615
Autoritate contractantă
COMUNA NICULITEL (CUI 4508762)
Furnizor / câștigător
CONVENABIL SRL (CUI RO7898600)
Cod CPV
09211100-2 · Uleiuri pentru motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
310,92 RON
Valoare atribuită
310,92 RON
Data publicării
06.03.2019 08:55
Termen limită
11.03.2019 17:00
Data finalizării
06.03.2019 09:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

310,92 RON

din 310,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.