Ofertă refuzată Cumpărare directă

România si Republica Moldova. Harta fizica, administrativa si a substantelor minerale utile (proiec

Număr anunț
DA21876707
Autoritate contractantă
JUDETUL PRAHOVA (CUI 2842889)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
22114300-5 · Harti (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.260,80 RON
Valoare finală
2.260,80 RON
Data publicării
27.11.2018 14:16
Data finalizării
28.11.2018 15:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.