Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale sterilizare

Număr anunț
DA21877856
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL LUPENI (CUI 4375054)
Furnizor / câștigător
A&D Promo Distribution SRL (CUI 17921700)
Cod CPV
38341500-2 · Sisteme de monitorizare a contaminarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.730 RON
Valoare atribuită
3.730 RON
Data publicării
27.11.2018 14:48
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.730 RON

din 3.730 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.