Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MOTOFERASTRAU ELAGAJ HUSQVARNA 525PT5S
- Număr anunț
- DA21877743
- Autoritate contractantă
- COMUNA SINTANA DE MURES(Primaria Sintana de Mures) (CUI 4323349)
- Furnizor / câștigător
- COSMA INSTALATII SRL (CUI RO16392563)
- Cod CPV
- 44511500-0 · Ferastraie de mana (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.243,69 RON
- Valoare atribuită
- 2.243,69 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 14:45
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.11.2018 09:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.243,69 RON
din 2.243,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro