Ofertă acceptată Cumpărare directă

TARATE DE GRAU NECESARA PENTRU HRANA ANIMALELOR CTF VERSENI - DGASPC IASI

Număr anunț
DA21866535
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Iasi (CUI 9899076)
Furnizor / câștigător
BANSIMEX PROD S.R.L. (CUI RO2652388)
Cod CPV
15615000-2 · Tarate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.748 RON
Valoare atribuită
1.748 RON
Data publicării
27.11.2018 09:27
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 10:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.748 RON

din 1.748 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.