Ofertă acceptată Cumpărare directă

COMPONENTE PENTRU ECHIPARE HIDRANTI-FAC.INGINERIE-ULBS

Număr anunț
DA21878720
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "LUCIAN BLAGA" DIN SIBIU (CUI 4480173)
Furnizor / câștigător
MIROPA ARM SRL (CUI RO14657400)
Cod CPV
31518200-2 · Echipament de iluminat de urgenta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.942,20 RON
Valoare atribuită
1.942,20 RON
Data publicării
27.11.2018 15:11
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 10:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.942,20 RON

din 1.942,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.