Ofertă acceptată Cumpărare directă

PULPE DE PUI INTREGI, DEZOSATE, CU PIELE (NEINJECTATE)

Număr anunț
DA21875222
Autoritate contractantă
COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI (CUI 4541858)
Furnizor / câștigător
FERMADOR SRL (CUI RO6550631)
Cod CPV
15112000-6 · Carne de pasare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
826,50 RON
Valoare atribuită
826,50 RON
Data publicării
27.11.2018 13:36
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

826,50 RON

din 826,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.