Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tun de caldura industrial ART 15 ,15KW, 380V, 2 trepte , forma circulara

Număr anunț
DA21882808
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01454 Buzau (CUI 14324414)
Furnizor / câștigător
TEHNO CENTER INT SRL (CUI 16942160)
Cod CPV
39715200-9 · Echipament de incalzire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.527,72 RON
Valoare atribuită
3.527,72 RON
Data publicării
28.11.2018 10:04
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 10:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.527,72 RON

din 3.527,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.