Ofertă acceptată
Cumpărare directă
POLIŢĂ ZINCAT VARIO 100x50CM, 85KG/POL
- Număr anunț
- DA21879924
- Autoritate contractantă
- TEATRUL SICA ALEXANDRESCU BRASOV (CUI 4383960)
- Furnizor / câștigător
- HORNBACH CENTRALA SRL (CUI 17777320)
- Cod CPV
- 39152000-2 · Rafturi mobile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 239,04 RON
- Valoare atribuită
- 239,04 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 15:51
- Termen limită
- 03.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.11.2018 10:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
239,04 RON
din 239,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro